جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
معرفی شرکت های انگلیسی

Dyson به طور رسمی دفتر مرکزی جدید بین‌المللی را در سنگاپور افتتاح کرد

Dyson به طور رسمی دفتر مرکزی جدید بین‌المللی خود را در سنگاپور افتتاح کرد. این شرکت که به خاطر جاروبرقی ها و فن‌هایش معروف است، در ساختمان بازسازی شده St James Power Station در این کشور مستقر خواهد شد.

بنیانگذار و مالک میلیاردر این شرکت Sir James Dyson و نخست وزیر سنگاپور Lee Hsien Loong در افتتاحیه تأسیسات 110000 فوت مربعی شرکت کردند.

پایگاه جدید این شرکت شامل 18 آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته است که به گفته Dyson به آن کمک می‌کند تا در زمینه‌های تحقیقاتی «کاملا جدید» وارد شود و محصولات جدید را با «هوش داخلی فزاینده» توسعه دهد.

Sir James، مهندس ارشد در Dyson، گفت: “این ساختمان کلیسای جامع، تاریخ غنی و میراث معماری آن به عنوان الهام‌بخش‌ترین محله‌ها عمل می‌کند که ما فناوری‌های جدید انقلابی را دنبال ‌کنیم.”

Dyson اخیرا بزرگترین نیروی استخدامی خود را تا به امروز برای نقش‌های مهندسی و دیجیتال به کار گرفته است و به نظر می‌رسد در سال 2022 نیز بیش از 2000 کارمند در سراسر جهان استخدام کند.

Dyson در سراسر عملیات خود در آسیای جنوب شرقی نیز به دنبال گسترش تیم های خود در مالزی و فیلیپین با 300 نقش جدید است.

این بیزینس که رشد درآمد خود را از 5 درصد به 6 میلیارد پوند برای سال 2021 گزارش کرده است، اعلام کرده که امسال 600 میلیون پوند برای فناوری، امکانات و آزمایشگاه ها هزینه خواهد کرد، که بخشی از یک برنامه سرمایه گذاری 2.75 میلیارد پوندی اعلام شده در سال 2020 است.

James ، یکی از حامیان برجسته Brexit، زمانی که Dyson برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد در سال 2019 مقر اصلی خود را در سنگاپور مستقر کند، مورد انتقاد قرار گرفت و به ریاکاری متهم شد.

این شرکت در آن زمان اعلام کرد که این اقدام هیچ ارتباطی با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ندارد.

از سال 1993، Dyson بیش از 1 میلیارد پوند در دفاتر و آزمایشگاه‌های Wiltshire خود سرمایه‌گذاری کرده است که تحقیقات، طراحی و توسعه فناوری آن در مراحل اولیه انجام می‌شود.

St James Power Station که در سال 1927 ساخته شد، به عنوان اولین نیروگاه زغال سنگ سنگاپور عمل کرد. در سال 1975 از رده خارج شد. سپس از سال 1984 تا 1992 به اولین انبار خودکار آسیای جنوب شرقی تبدیل شد و سپس تا سال 2018 به یک مکان تفریحی و کلوپ شبانه تبدیل شد.

سرمایه گذاری در بریتانیا پست قبلی
Hargreaves Lansdown شاهد افزایش میلیونرهای ISA از سال 2020 است
تامین بودجه فرانچایز پست بعدی
برای تامین بودجه یک فرانچایز به چه چیزی نیاز دارید؟

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما