جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
Fintech انگلیس

Fintech ولز سرمایه‌گذاری ۱.۶ میلیون پوندی در Cardiff Capital Region را تضمین می‌کند

Fintech یکی از پنج خوشه کلیدی Cardiff Capital Region در کنار نیمه هادی های مرکب، صنایع خلاق، فناوری پزشکی و سایبر است.

FinTech Wales یک City Deal 1.6 میلیون پوندی افزایش سرمایه گذاری در منطقه Cardiff را تضمین کرده است.

این سرمایه گذاری طی پنج سال با مشارکت بین Cardiff Capital Region متشکل از 10 مقام محلی جنوب شرقی ولز و انجمن عضویت مستقل برای صنعت FinTech و خدمات مالی در ولز، توزیع خواهد شد.

این بودجه دو سازمان را قادر می‌سازد تا با هم همکاری کنند تا اهداف منطقه برای ایجاد ولز به عنوان یک بخش FinTech پیشرو در بریتانیا را برآورده کنند.

Cardiff Capital Region (CCR) قبلا هدف “خوشه های رقابتی” خود را به عنوان بخشی از استراتژی کلی خود تعیین کرده بود که بر سرمایه گذاری در توسعه اکوسیستم های رقابتی و مبتنی بر نوآوری تمرکز دارد.  FinTechیکی از پنج خوشه کلیدی Cardiff Capital Region در کنار نیمه هادی های ترکیبی، صنایع خلاق، پزشکی و سایبری است.

Rhys Thomas، مدیر ارشد عملیات 1.3 میلیارد پوندی قرارداد شهری CCR گفت: «اهداف بلندمدت CCR این است که بر پایه‌های محکمی که در حال حاضر داریم، یک گروه  FinTechپیشرو در بریتانیا ایجاد کنیم و همچنین CCR را به عنوان یک رهبر جهانی در بازار بیمه دیجیتال ایجاد کنیم.

FinTech ولز کاملا شریک مناسبی برای کمک به تحقق این جاه‌طلبی است و این آخرین سرمایه‌گذاری، سازمان را قادر می‌سازد تا به فرصت‌های موجود در این بازار در حال توسعه سریع پاسخ دهد، و همچنین به گروه FinTech در ولز کمک می‌کند تا مسیر استراتژیک خود را بیشتر توسعه دهد.»

وی افزود: «ما همچنین امیدواریم که این امر تا حدودی به ایجاد یک استخر اختصاصی استعداد کمک کند و مسیرهای مهارتی را افزایش دهد تا اطمینان حاصل شود که کسب‌وکارهای FinTech می‌توانند افرد با مهارت‌ و استعدادهای مورد نیاز خود را برای رشد و همچنین جذب سرمایه‌گذاری داخلی در منطقه جذب کنند.

David TC Davies، مدیر دفتر ولز، گفت: “دولت بریتانیا 375 میلیون پوند در Cardiff Capital Region سرمایه گذاری کرده تا اقتصاد پویا و مدرن را رشد دهد و مهارت ها و مشاغل با درآمد خوب را تقویت کند. این سرمایه گذاری خاص کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که منطقه در بخش فناوری مالی با رشد سریع، با هدف ایجاد 500 شغل طی پنج سال آینده به مرکز برتری تبدیل می شود.

خرید فرانچایز در اروپا پست قبلی
آمار فرنچایز برای اتحادیه اروپا
اخبار انگلیس پست بعدی
هتل واگذار شده Cheltenham Hilton روسیه را مقصر این حادثه می داند

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما