جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
اخبار انگلیس

از دست دادن معامله بزرگ با آمازون برای شرکت لجستیک TVR Express

تاثیر قابل‌توجه از دست دادن معامله بزرگ آمازون منجر به فروپاشی شرکت لجستیک و از دست دادن تمام مشاغل شد.

این شرکت همچنین قراردادهایی با FedEx، Hermes، Yodel و DPD بست.

این “تاثیر قابل توجه” شرکت لجستیکی و از دست دادن قرارداد بزرگ با آمازون که منجر به سقوط مدیریت و بی‌کار کردن همه کارکنانش شد، در اسناد تازه‌ای فاش شده است.

TVR Express که با FedEx، Hermes، Yodel و DPD نیز معامله می‌کرد، خارج از سایت‌هایی در Leyland و Winsford فعالیت می‌کرد و از رانندگان خویش‌فرما و وسایل نقلیه اجاره‌ای استفاده می‌کرد.

این بیزینس که در نوامبر 2015 تأسیس شد، گردش مالی 2.5 میلیون پوندی را در اوج پاندمیک گزارش داد. با این حال، آمازون روابط خود را با این شرکت در پایان سال 2021 قطع کرد و قراردادهای آن با FedEx، Yodel و DPD نیز بی‌سود بود.

Rehan Ahmed و Tauseef Rashid از شرکت مشاوره تجاری Quantuma در ماه فوریه به عنوان مدیران مشترک این شرکت منصوب شدند.

طبق سند Quantuma که به Companies House ارائه شد: «در ابتدا، بودجه شرکت با وام‌های مدیر و سایر سرمایه‌گذاری‌های خصوصی تامین می‌شد، مدیر نیز قبل از اینکه شرکت در موقعیتی برای پرداخت حقوق قرار بگیرد کار تمام‌وقت خود را حفظ کرد.

«تا سال 2020 مدیر به صورت تمام وقت در شرکت استخدام شد و سال با قدرتش شروع شد. با این حال، در ماه مارس/آوریل، پاندمیک کووید رخ داد. در ابتدا این برای بیزینس خوب بود و شرکت را بر آن داشت تا یک مدیر ارشد را برای کمک به اداره بیزینس و به ویژه مراقبت از ناوگان وسایل نقلیه استخدام کند.

«در ماه می 2020، مدیر دچار یک بیماری قلبی جدی شد و به سرعت به بیمارستان منتقل شد. در نتیجه مدیر تازه استخدام شده از ماه می 2020 به بعد با عملیات روزمره سروکار داشت، در حالی که مدیر قبلی تحت درمان و بهبودی قرار گرفت.

در ژانویه 2021، شرکت وام CBILS را برای اجرای اقدامات مختلف بهبود عملکرد و تامین بودجه توسعه بیشتر با توجه به نیازهای روزافزون آمازون تضمین کرد.

«درگیری مدیر در شرکت همچنان محدود بود زیرا او در ماه می 2021 تحت یک عمل جراحی دیگر قرار گرفت. در آگوست 2021 آمازون انگلستان از این شرکت خواست تا حضور خود را در شش سایت توزیع تا اواسط نوامبر 2021 دو برابر کند.

با این حال که برای شرکت ناشناخته بود، بخش دیگری در آمازون تحت دستور تعطیلی خدمات خوداشتغال بود و در 15 سپتامبر، 30 روز به شرکت اخطار داده شد که آمازون دیگر به خدمات شرکت نیاز نخواهد داشت.

سپس تمرکز روی قراردادهای FedEx، Yodel و DPD معطوف شد، با این حال، زمانی که اطلاعات عملکرد بررسی شد، مشخص شد که این قراردادها بی‌سود بودند. در اوایل سال 2021، شرکت بررسی داخلی مالی خود را انجام داد و مدیر تصمیم گرفت ناوگان وسایل نقلیه موتوری شرکت را به منظور آزاد کردن جریان نقدی بفروشد. به نوبه خود، شرکت تعدادی ون کرایه کرد.

در اواخر سال 2021، آمازون که تا حد زیادی بزرگترین مشتری این شرکت بود، قرارداد شرکت را فسخ کرد و آن خدمات را در داخل خود دریافت کرد.

فسخ قرارداد آمازون تأثیر قابل توجهی بر درآمد شرکت داشت. در حالی که شرکت قراردادهای جایگزین را برای بازیابی درآمد به دست آورد، این قراردادهای جدید سودآور نبودند.

خط راه آهن انگلستان پست قبلی
ناامیدی از پروژه خط راه آهن Portishead به دلیل تاخیر
فرانچایز استخدام در انگلیس پست بعدی
چرا فرانچایزهای استخدام بسیار محبوب هستند

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما