جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود

مقیاس بزرگی از بدهی‌های Flybe آشکار شده و ممکن است به طلبکاران پولی پرداخت نشود

طبق اعلام مدیران این شرکت هواپیمایی منسوخ، 900,000 مطالبه و در مجموع 650 میلیون پوند بدهکار است.

در مجموع طلبکاران از شرکت هواپیمایی منطقه‌ای Flybe تا 650 میلیون پوند طلب دارند؛ به طور کلی اگر مبلغی هم دریافت کنند، فقط مقدار کمی از پول نقد خود را دریافت کرده‌اند.

مدیران این شرکت از بین رفته اعلام کردند که حدود 900,000 مطالبه قبلا مطرح شده و همچنان ادامه دارد.

ارزش وجوه نقد طلب شده توسط بستانکاران در حال حاضر بین 600 تا 650 میلیون پوند است و ممکن است “با دریافت کلیه مطالبات” از نظر مادی بیشتر هم شود.

مدیران در نهاد مشاوره تجارت جهانی EY با مطالبات سر و کار دارند و مقدار این مطالبات را تعیین می‌کنند.

اما EY اعلام کرده است كه قصد دارد با درخواست توزیع پول برای بستانكاران بدون وثیقه موافقت نکند، زیرا مقرون به صرفه نخواهد بود.

به عبارت دیگر، پول اندک در ظرفی است که طلبکاران به سختی می‌توانند چیزی از آن دریافت کنند، بنابراین حتی ارزش توزیع آن را ندارد.

 EY گفت که حداکثر 600,000 پوند در این ظرف وجود دارد، به این معنی که بستانکاران بدون وثیقه هر کدام کمتر از 1000 پوند دریافت می‌کنند. به دیگران هم ده‌ها میلیون بدهکارند.

سخنگوی EY در اینباره گفت: “پرداخت بدهی طلبکاران بدون وثیقه به عنوان بخشی از برنامه هنوز مشخص نشده و به موقع به طلبکاران ابلاغ می شود.”

حتی اگر مدیران در EY فروش Flybe تغییر نام یافته به FBE Realizations 2021 Limited (در بخش مدیریت) را به اتمام برسانند، دارایی‌های تجاری به یک شرکت جدید به نام Flybe Ltd منتقل شوند که امیدوار است پروازهای خود را در سال 2021 آغاز کند، هنوز هم حل و فصل مطالبه‌ها و جمع‌آوری پول نقد از بدهکاران شرکت اصلی همچنان ادامه دارد.

آنها بسیاری از بدهی‌های Flybe را قبل از شروع به کار در مارس 2020، پس از ناکامی در تأمین بسته نجات 100 میلیون پوندی دولت، تأیید کرده‌اند.

مبالغ زیادی به طلبکاران بدهکار هستند، مسئول دارایی‌ها آنها به احتمال زیاد پول را پس خواهد گرفت، از جمله 136 میلیون پوند وام دهندگان مختلف، 127 میلیون پوند وام هواپیما و موتور و بیش از 11 میلیون پوند برای کارت اعتباری Cardnet بانک لویدز .

علاوه بر این، 3.2 میلیون پوند مدیون طلبکارانی است که عمدتا صدها کارمند سابق فلایب هستند و مطالبات دستمزد، تعطیلات و بازنشستگی و از دست ددن شغل خود را دارند.

EY گفته است: “ما در حال حاضر تخمین می‌زنیم كه سود سهام ترجیحی تا پایان سال جاری به طور كامل پرداخت شود.”

با توجه به اعلام EY، طلبکاران غیر ترجیحی، “طلبکاران شرکت بدون وثیقه”، باقی می‌مانند. مدیران عنوان کردند که همچنان مطالبات خود را از طلبکاران دریافت می‌کنند “به ویژه مطالبات قابل توجهی از سرمایه داران و اجاره دهندگان”.

پنج مطالبه مهم از طرف معتمدان BRAL بوده که 96.5 میلیون پوند بدهکار است. NAC Aviation به میزان 90.5 میلیون پوند بدهی داشت. Norddeutsche Landesbank Girozentrale، نیز 82.9 میلیون پوند بدهی داشت. آژانس محیط زیست، 51.8 میلیون پوند بدهی داشت و خدمات موتور GE  به میزان 17 میلیون پوند بدهی داشتند.

اسناد و مدارک ثبت شده در companies house نشان می‌دهد که EY قصد دارد طبق قانون ورشکستگی 1986 دستور دهد از دارایی‌ها به طلبکاران بدون وثیقه توزیع نشود به این دلیل که “هزینه توزیع به بستانکارهای بدون وثیقه منافعی در بر نخواهد داشت”.

پست قبلی
تمدید ویزای سرمایه گذاری Tier 1
پست بعدی
Aldi با Hammonds Produce معامله بزرگ ریواس را آغاز کرد

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما