جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
اخبار انگلیس

هتل واگذار شده Cheltenham Hilton روسیه را مقصر این حادثه می داند

Lethendy Estates گفت که اقدامات بانک های روسی منجر به این شد که یک وام دهنده خواستار بازپرداخت زودهنگام وام های صادر شده قبلی شود.

صاحب یک هتل مجلل در Cheltenham که تحت مدیریت قرار گرفته، بانک های روسیه از جمله شرکت دولتی Otkritie را عامل سقوط این هتل می داند.

Lethendy Cheltenham Limited که با عنوان DoubleTree by Hilton Cheltenham معامله می‌شود، در 19 می واگذار شد. این یکی از چهار هتل متعلق به Lethendy Estates است؛ یک شرکت هلدینگ مستقر در بریتانیا که مالک و اداره کننده هتل ها در سراسر کشور با نام های تجاری مختلف است.

مجموعه این شرکت شامل Double Tree by Hilton Elstree، Double Tree by Hilton Stoke on Trent، Double Tree by Hilton Cheltenham و Holiday Inn Bolton است. Lethendy Estates همچنین بخشی از MF Trust است که مالک آن میلیاردر سابق روسی و منتقد ولادیمیر پوتین دکتر Boris Mints است.

این شرکت گفت پس از اینکه بانک‌های روسی به دنبال اعمال محدودیت‌های ثبت زمین در املاک Hilton Cheltenham بودند، مجبور شد مدیرانی را منصوب کند، زیرا ادعا می‌کند “هیچ ارتباطی” با Lethendy Estates ندارد. اپراتور هتل همچنین گفت که بانک‌ها «تمایلی» به حذف محدودیت‌های «غیر معقول اعمال‌شده» خارج از دادگاه نداشته‌اند.

سخنگوی Lethendy Estates گفت: « متاسفیم که اقدامات بانک Otkritie و بانک Trust روسیه باعث شد هتل DoubleTree by Hilton Cheltenham واگذار شود. این اقدامات بانک‌های روسی منجر به این شد که وام‌دهنده ما خواستار بازپرداخت زودهنگام وام‌های صادر شده قبلی و واگذاری یک هتل سودآور و موفق Cheltenham شود.»

Lethendy Estates ادعا می کند که “اقدامات تهاجمی” بانک های روسیه به دلیل دیدگاه های سیاسی نسبت به دکتر Mints است. تاجر و نیکوکاری که با خانواده اش در تبعید زندگی می کنند و زندگی خود را بین لندن و قلعه ای در اسکاتلند می‌گذراند.

 سخنگوی Lethendy Estates افزود: “دکتر Mints از منتقدان قدیمی پوتین و مخالف سرسخت تهاجم غیرقانونی و وحشیانه او، برنامه های خیریه را برای کمک به پناهندگان اوکراینی آغاز کرده است.”

Lethendy Estates در حال حاضر میزبان آوارگان جنگی اوکراینی است که به صورت رایگان در املاک در Elstree و Bolton مستقر هستند. هتل Cheltenham قرار بود میزبان بخش دیگری از پناهندگان باشد و پناهگاهی امن برای آنها فراهم کند.

این سخنگو افزود: این اقدام اخیر به منزله راه دیگری از ظلم و ستم دولت روسیه علیه اوکراینی‌ها – در اوکراین و اکنون در خارج – و همچنین نسبت به یک هتل سودآور است.

ما با دقت در حال بررسی وضعیت و اقدامات بعدی هستیم. در همین حال، Lethendy Estates متعهد است که همه پناهندگانی که در حال حاضر در املاک در Elstree و Bolton اقامت دارند، از حداکثر سطح حمایت برخوردار شوند.

به گفته مدیران Quantuma، هتل در حال حاضر سودآور بوده و تا زمانی که مدیران به دنبال خریدار می‌گردند، همچنان توسط مدیران اداره می‌شود.

Fintech انگلیس پست قبلی
Fintech ولز سرمایه‌گذاری ۱.۶ میلیون پوندی در Cardiff Capital Region را تضمین می‌کند
اخبار انگلیس پست بعدی
نیمی از خطوط ریلی بریتانیا به دلیل اعتصابات هفته آینده تعطیل خواهد شد

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما