جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
اخبار انگلستان

Primark با افزایش هزینه های بیزینس، قیمت لباس ها را افزایش خواهد داد

این برند هشدار داده که با شروع فشارهای ناشی از تورم، افزایش “انتخابی” انجام خواهد داد.

خرده فروش Primark هشدار داده که با افزایش هزینه ها برای مشاغل در سراسر جهان، قیمت کالکشن پاییز و زمستان خود را افزایش خواهد داد. Primark اعلام کرد پس از افزایش فشار ناشی از تورم تا زمانی که نرخ ارز جهانی به نفعش کاهش یابد، افزایش های “انتخابی” در این محدوده انجام خواهد داد.

AB Foods که مالک Primark و Twinings بوده و همچنین یک تولیدکننده عمده شکر است، گفت که دلار آمریکا و تورم در حال افزایش هستند و باعث این تغییرات شده‌اند.

George Weston، مدیر اجرایی، گفت: «فشارهای تورمی به حدی است که ما نمی توانیم همه آنها را با صرفه جویی در هزینه جبران کنیم، بنابراین Primark افزایش قیمت انتخابی را در برخی از موجودی‌های پاییز و زمستان اعمال خواهد کرد»

میلیون‌ها بیزینس در سراسر بریتانیا مجبورند در مورد قیمت‌های خود تجدید نظر کنند. هزینه انرژی مورد نیاز آنها در ماه های اخیر افزایش یافته و هزینه مواد اولیه و کارکنان مورد نیاز آنها نیز در حال افزایش است.

این بدان معناست که برخی تصمیم می گیرند این هزینه ها را روی دوش مشتریان بگذارند، بسیاری هم احتیاط می کنند زیرا این امر احتمالا باعث می شود مردم از خرید منصرف شوند.

با این حال، با وجود افزایش قیمت، Primark انتظار دارد فروش خود را افزایش دهد زیرا در حال افتتاح فروشگاه های بیشتری است و به اصطلاح فضای فروش خود را 10 درصد در مقایسه با پایان سال مالی 2019 گسترش می دهد.

AB Foods گفت: «در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود کل فروش Primark بیش از نیمه دوم سال مالی 2019 باشد و قبل از کووید باشد»

این شرکت اضافه کرد که در شش ماه گذشته شاهد کاهش فروش Twinings در مقایسه با سال گذشته است که مردم در خانه بودند و چای می نوشیدند. اما این کاهش فروش با عرضه محصولات جدید چای Wellbeing جبران شد. سود پیش از مالیات AB Foods در شش ماه منتهی به آغاز مارس 131 درصد افزایش یافت و به 635 میلیون پوند رسید و به این ترتیب درآمد با یک چهارم افزایش به 7.9 میلیارد پوند رسید.

آقای وستون گفت: «این فروش نیم ساله و سود عملیاتی گروه به سطح قبل از کووید بازگشت. مردم ما به چالش های بسیاری که با آن روبرو بودیم به خوبی پاسخ داده اند.

«بیزینس‌های غذایی ما بار دیگر انعطاف‌پذیری عملیاتی خود را ثابت کردند و شکر یک دوره دیگر را پشت سر گذاشت.

«تدابیری برای کاهش هزینه‌های بالاتر در تمام مشاغل اتخاذ شده و برنامه‌ریزی‌های بیشتری انجام شده است. Primark افزایش قابل توجهی در فروش و سود ایجاد کرد، به طوری که فروشگاه ها اکنون باز هستند و تا حد زیادی بدون محدودیت معامله می کنند.

Keith Bowman، تحلیلگر سرمایه‌گذار تعاملی در اینباره گفت که فشارهای تورمی مانند یک “سردرد فزاینده” است.

او گفت: «فقدان حضور آنلاین در طول دوره پاندمیک و حضور رقیب لباس Next در تضاد بوده، در حالی که عدم اطمینان اقتصادی و تنش‌های ژئوپلیتیکی همچنان مستلزم بررسی است. از طرفی، هم فروش کلی گروه و هم سود عملیاتی به سطح قبل از کووید بازگشته است.

ثبت شرکت در انگلیس پست قبلی
ثبت شرکت در انگلیس 2022 | ثبت شرکت در لندن 2022
اخبار انگلیس پست بعدی
Acas هشدار داد که تعدیل نیروها در سال 2022 به شرکت های جنوب غربی آسیب می زند

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما