جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
فرانچایز مرتبط با خودرو

Screen Rescue روز افتتاحیه را در جولای 2022 اعلام کرد

Screen Rescue یک مجموعه موفق سیار، به همراه چند ون تعمیر شیشه جلو و شیشه است که به صاحبان امتیاز این امکان را می دهد که گردش مالی بیش از 75 هزار پوند به ازای هر ون در سال داشته باشند. فرنچایزها که صرفا در تمام بخش‌های خودروهای تجاری فعالیت می‌کنند، از انجام کارهای زیاد لذت می‌برند، روابط قوی طولانی‌مدت با مشتریان دارند که باعث می‌شود امتیازهای آنها به سرعت به بخشی قابل اعتماد و ارزشمند از جامعه تجاری محلی تبدیل شود.

روز افتتاحیه در روز چهارشنبه 6 ژوئیه 2022 در Belfry، Cambourne در Cambridge برگزار می شود. در طول روز، جلسات اکتشاف 90 دقیقه ای برگزار می شود و در تمام بخش های صنعت خودروسازی تجاری پر رونق فعالیت می کند، که اکنون 49 میلیارد پوند برای اقتصاد بریتانیا ارزش دارد، فرصتی برای فردی که علاقمند به پیوستن به Screen Rescue است تا اطلاعات بیشتر در مورد این فرنچایز رو به رشد کسب کند.

در طول جلسات ۹۰ دقیقه‌ای، Jaime Hilario، تجهیزات تعمیرات پیشرفته‌ای را که به ‌عنوان فرنچایز از آن استفاده می‌کنید، به نمایش می‌گذارد. این تجهیزات نه تنها روند تعمیر آسیب‌های دشوار رت ساده می‌کند، بلکه زمان سریع‌تری را پیشنهاد می‌کند، که به صاحبان امتیاز امکان می‌دهد تا تعمیرات را سریع، مؤثر و کارآمد انجام دهند. در طول جلسه، شما این فرصت را خواهید داشت که با هر دو فرنچایزر بنیانگذار ملاقات کنید و سوالات خود را بپرسید.

Keith Harrison صاحب فرنچایز معتبر VFA22، Screen Rescue Stevenage، توضیح می دهد:

«اگر به خرید فرنچایز Screen Rescue فکر می کنید، من می گویم، “فقط انجامش دهید”! من بعد از دو سال، هنوز تحت‌تاثیر حمایت franchisor قرار گرفته‌ام و شاهد رشد بیزینس هستم.»

فرنچایزهای آنلاین پست قبلی
مزایای استفاده از فرنچایز آنلاین
کووید 19 پست بعدی
دستورالعمل برگشت به محل کار با علائم کووید و اتفاقات بعدی

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما