جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود

مالک مرکز خرید Hammerson، حتی با کاهش محدودیت‌های قرنطینه در انگلستان، کمتر از نصف اجاره‌ها را دریافت می‌کند

این شرکت با معرفی رئیس مالی جدید خود، این خبر را تأیید کرد. صاحب مرکز خرید Hammerson اظهار داشت که با وجود کاهش محدودیت‌های مراکز خرید، کمتر از نصف اجاره بهای سه ماهه دوم پرداخت شده است.

این گروه که دارایی‌های شان شامل Birmingham Bullring ،Highcross in Leicester و Bristol’s Cabot Circus است، روز سه شنبه (20 آوریل) گفت که 48٪ اجاره سه ماهه دوم را در انگلستان دریافت کرده، زیرا شرایط بازار “چالش برانگیز” است.

کل اجاره دریافتی در این گروه بزرگ 40٪ بود و 27 میلیون پوند هنوز معوق مانده است. این شرکت گفت که از زمان بازگشایی فروشگاه‌های غیر ضروری و مرکز خرید خارج از شهر در 12 آوریل، افزایش تعداد خریداران در سراسر انگلستان، تجارت و خرید و فروش 90 درصد از اپراتورها در سایت‌های قابل رقابت نسبت به قبل این بیماری پاندمیک دلگرم کننده است.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که به “کار سخت با شرکای تجاری” ادامه می‌دهد تا بر روی بهبود نرخ جمع‌آوری پرداخت‌ها تمرکز کند. با شروع به کار کارآفرینان، ما انتظار داریم که با کاهش محدودیت‌ها در این مرزوبوم، مقدار جمع آوری شده سال جاری و کل سال 2020 همچنان بهبود یابد.”

همچنین غول املاک امروز انتصاب مدیر ارشد مالی (CFO) و مدیر اجرایی جدید خود را معرفی کرد. Himanshu Raja جانشین James Lenton خواهد شد که در ماه ژانویه استعفا داد.

براساس اظهارات Hammerson، حقوق سالیانه ناخالص آقای Raja به میزان 430,000 پوند بوده و مستمری بازنشستگی او 10 درصد از حقوق پایه خواهد بود. در این گزارش آمده است که وی همچنین مطابق با سیاست حقوق و دستمزد شرکت، یک جایزه طرح محدود 75 درصدی حقوق دریافت خواهد کرد.

Rita-Rose Gagné، مدیر اجرایی Hammerson در اینباره گفت: “Himanshu یک مدیر مالی باتجربه است که ترکیبی از کیفیت‌های مالی، استراتژیک و رهبری قوی را به ارمغان می‌آورد. من به نمایندگی از هیئت مدیره و همه همکاران منتظر استقبال از وی در شرکت و بهره‌گیری از بینش و تجربیات وی هستم.”

آقای راجا گفت: “من از پیوستن به Hammerson در این دوره از تغییر بی‌سابقه خوشحالم و مشتاقانه منتظر حمایت از Rita-Rose هستم زیرا او به بررسی استراتژیک تجارت برای ایجاد ارزش کمک می‌کند.”

این خبر یک هفته پس از تأیید مالک مرکز خرید مبنی بر مذاکره با یک شرکت سهامداری خصوصی کانادا در مورد معامله فروش هفت مرکز خرید خارج از شهر در انگلستان منتشر شد.

Hammerson به سرمایه گذاران گفت که در مورد “فروش احتمالی” با Brookfield در حال بحث است اما هیچ قطعیتی وجود ندارد که معامله ای انجام شود”.

پست قبلی
علایمی که نشان می‌دهند همکاران شما دچار اختلالات روانی شده‌اند
پست بعدی
به تست کرونا عادت کنید تا باعث گسترش آن نشوید

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما