جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
فروش ماسک انگلیس

بیزینس‌های ماسک در آینده چه خواهند کرد؟

موج کووید بیزینس‌های خاصی مانند تولیدکنندگان ماسک را به موفقیت بزرگی رساند. اما بعد از این موج چه اتفاقی می افتد؟

زمانی که قوانین قرنطینه در سال گذشته آغاز شد، بسیاری از کسب و کارها متضرر شدند و برای ادامه فعالیت خود به حمایت دولت وابسته بودند. حضور در خانه به مردم زمان بیشتری برای فکر کردن داد و کارآفرینان در سراسر بریتانیا شروع به راه‌اندازی شرکت‌های خود کردند. برخی تصمیم گرفتند بر بازارهای مرتبط با کووید تمرکز کنند.

نتیجه این بود که بسیاری از مشاغل، مانند تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده، رونق گرفتند. مردم مهارت های خیاطی خود را با استفاده از مواد ساده برای ایجاد زیبایی فراوان، به ویژه در طراحی ماسک های سفارشی، به کار گرفتند و موفق شدند.

این شرکت‌های کوچک به مواد و فناوری نسبتا کمی نیاز داشتند، بنابراین می‌توانستند در خانه کار کنند. این برای افرادی که مجبور بودند در طول قرنطینه به سایر نقاط کشور نقل مکان کنند، اما همچنان می توانستند به پایگاه مشتریان خود دسترسی داشته باشند، ایده آل بود. برای مثال، یک تولید‌کننده ماسک از Bristol توانست بیزینس خود را در Lake District راه اندازی کند.

این نشان دهنده ماهیت دیجیتالی رو به رشد بیزینس است و برای هر کسی که به دنبال گسترش دامنه فعالیت شرکت خود و یا وارد شدن به یک شرکت جدید هست، ارزش توجه دارد. موقعیت جغرافیایی شما ممکن است مانعی برای رسیدن به پایگاه مشتری شما نباشد.

اما اکنون که کووید در حال کاهش است، الزامات ماسک چندان سختگیرانه نیست. این چه معنایی برای رونق بخش موقت تولید ماسک دارد؟

به ناچار، برخی از این صاحبان بیزینس‌ها ممکن است تصمیم به فروش داشته باشند، یا به سادگی تعطیل شوند. این به خودی خود ممکن است برای کسانی که شغل دیگری دارند مشکلی ایجاد نکند. همچنین امکان فروش بیزینس به تولید کننده وجود دارد که می‌تواند مدل کسب‌وکار و اهداف را با هم تطبیق داده و دوباره شکل دهد.

مسیر دیگری که باید دنبال کرد، سازگاری با شرایط جدید است. مهارت های خیاطی به تولید ماسک محدود نمی شود. شما می توانید به دنبال بخش تولید لباس باشید و مهارت های طراحی خود را هم تطبیق دهید.

کارآفرینی که در بالا ذکر شد شغل خود را رها کرد و بیزینس خود را راه اندازی کرد و اکنون با مهارت‌های تولید ماسک خود و ترکیب آیتم‌های جدید، مانند چاپ های منحصر به فرد، سازگار شده‌ است. مفهوم سازی محصولات جدیدی که مصرف کنندگان آنها را ارزشمند می دانند و سرمایه گذاری در آینده شما ممکن است چیزی باشد که برای بقا به آن نیاز دارید. این می تواند یک ریسک باشد، اما اگر به درستی اجرا شود، در دراز مدت نتیجه می‌دهد.

البته سرمایه گذاری نیاز به بودجه دارد. شوراهای محلی به مشاغلی که تحت تأثیر منفی کووید قرار گرفته‌اند کمک مالی ارائه کرده اند، بنابراین ارزش بررسی را دارد. مرکز “Dorset Gateway” Dorset Local Enterprise Partnership بسته های پشتیبانی تا سقف 2000 پوند را برای مشاغل محلی ارائه می دهد.

چنین حرکتی همچنین می تواند مزایای بیشتری مانند استخدام کارکنان اضافی داشته باشد. این البته هزینه های اضافی شما را افزایش می دهد، اما به این معنی است که شما در انزوا کار نخواهید کرد.

مهم است که به یاد داشته باشید ماهیت واقعی هر تعهدی چیست، به خصوص اگر به فکر گرفتن شرکتی هستید یا سعی در فروش آن دارید. فقط به این دلیل که بیزینس شما ماسک می سازد به این معنی نیست که همیشه یک بیزینس ماسک سازی خواهد بود. بهتر است شرکت خود را به عنوان شرکتی در نظر بگیرید که محصولاتی را با استفاده از تکنیک ها و مواد خیاطی تولید می کند. نحوه تطبیق آن با شرایط آینده می تواند تفاوت بزرگی در موفقیت مداوم شما ایجاد کند.

اگر بیزینس ماسک را اداره می کنید یا چیز دیگری که به دلیل پاندمیک تبدیل به یک معدن طلای کوتاه مدت شده احتمالا در حال بررسی آینده خود در کوتاه مدت و بلند مدت هستید. دیدن اینکه بازار بریتانیا در ماه‌های آینده چگونه به نظر می‌رسد و کسب‌وکارها با دنیای جدید خود سازگار می‌شوند، جذاب خواهد بود.

اخبار انگلیس پست قبلی
Acas هشدار داد که تعدیل نیروها در سال 2022 به شرکت های جنوب غربی آسیب می زند
راه-اندازی-کسب-و-کار-در-انگلیس پست بعدی
🎖️خدمات پارمنتس جهت راه اندازی کسب و کار در انگلیس + راهنمای شروع بیزینس

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما