جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
فرانچایز استخدام در انگلیس

چرا فرانچایزهای استخدام بسیار محبوب هستند

اغلب صاحبان بیزینس‌های کوچک در پاسخ اینکه چرا نمی توانند شرکت خود را راه اندازی کنند، هزینه های راه اندازی را بیان می کنند. با این حال، این روزها، به لطف فرانچایزهای استخدام، برای شروع بیزینس خود مجبور نیستید خیلی هزینه کنند.

این شرکت ها تمام ابزارهایی که برای اجرای بیزینس فرانچایز استخدامی خود نیاز دارید، مانند شناخت برند، کارمندان و حتی آموزش نحوه مدیریت آنها را در اختیار شما قرار می دهند و در عین حال به شما امکان دسترسی به شبکه مستقر مشتریان خود را نیز می دهند.

مزایای سرمایه گذاری در فرانچایز استخدام

در حالی که سرمایه گذاری در یک فرنچایز ممکن است مانند یک سرمایه گذاری با ریسک زیاد به نظر برسد، در مورد خرید فرانچایز استخدام، لازم نیست نگران باشید. استخدام صنعتی است که سال به سال در حال رشد بوده و به گفته Forbes هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. در بسیاری از صنایع دیگر رقابت زیادی وجود دارد، اما بیزینس‌های استخدامی برند معتبری دارند که زندگی را برای فرنچایزها بسیار آسان‌تر می‌کند. این بدان معنی است که رقبای کمتری وجود دارد و زندگی را برای شما آسان می کند.

1) شناخت برند از فرصت فرانچایز استخدام.

مزیت خرید فرانچایز استخدام این است که برندی را خریداری می کنید که قبلا تحقیقات بازار انجام داده است. شما مجبور نیستید تست بازار را انجام دهید و بفهمید چه چیزی بهترین تاثیر را دارد، آنها قبلا این کار را برای شما انجام داده اند. ممکن است در چند سال اول زندگی خود به آن اندازه موفق نباشید زیرا رقابت بیشتری در منطقه شما وجود خواهد داشت، اما با گذشت زمان، وقتی مردم می بینند که شما یک برند شناخته شده را انتخاب کرده اید، اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد و به دیگران نیز معرفی می کنند.  این یعنی بازاریابی دهان به دهان برای بیزینس شما! این برای هر بیزینسی عالی است، به‌ویژه بیزینسی که در چنین صنعت منحصربه‌فردی مانند استخدام بوده و پتانسیل رشد باورنکردنی دارد.

2) از روز اول با فرانچایز استخدام آموزش می بینید.

برخلاف خرید یک بیزینس سنتی که در آن باید خودتان خرید کنید و یاد بگیرید، وقتی یک فرانچایز استخدام می‌خرید، از روز اول سال‌ها آموزش را دریافت خواهید کرد. فرانچایزها از طریق هر دو فرآیند: آموزش اولیه و راهنمایی مداوم، پشتیبانی ساختار یافته را ارائه می دهند. این امر مانند آموزش حین کار است که با سالها تجربه همراه بوده بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه قبلی داشته باشید!

کل فرآیند برای راحتی کار ساده شده است وبر خلاف شروع یک بیزینس از ابتدا، هیچ جنبه قانونی یا فنی مهمی وجود ندارد که نگران آن باشید. در عوض، شما به سادگی از سیستم ها و فرآیندهای اثبات شده توسط متخصصی استفاده می کنید که دهه ها را صرف تکمیل مدل بیزینس خود کرده است.

3) شما می توانید از خانه با فرانچایز استخدام کار کنید.

مردم فکر می‌کنند فرانچایزها به رستوران ها و کافی شاپ ها محدود می شوند. اما با بیزینس فرانچایز استخدام، انعطاف پذیری بسیار بیشتری دارید. موقعیت مکانی شما انعطاف پذیر است، ساعات کاری شما می تواند انعطاف پذیر باشد، حتی می توانید انتخاب کنید با چه نوع مشتریانی می خواهید کار کنید (در حد منطقی). این نوع آزادی، فرانچایز استخدام را به فرصتی عالی برای کسانی تبدیل می‌کند که می‌خواهند از خانه کسب درآمد کنند اما نمی‌توانند در یک مکان بمانند. برای کسی که به دنبال انعطاف‌پذیری است، استخدام تمام وقت افراد برایش یک گزینه نیست. فرانچایز استخدام همچنین به شما این امکان را می دهد که در زمان و مکانی که انتخاب می کنید کار کنید.

نکات اصلی که باید قبل از خرید فرانچایز استخدام در نظر بگیرید.

برای شروع، یک بیزینس فرانچایز می تواند یک تصمیم عالی باشد. با این حال، همه افراد از همه عواملی که باید قبل از خرید فرانچایز استخدام برای فروش در نظر گرفته شوند، آگاه نیستند و مرتکب اشتباهاتی که ممکن است منجر به شکست شوند، آسان است. بنابراین، در تصمیم خود عجله نکنید.

در اینجا نکاتی در مورد نحوه انتخاب فرانچایز استخدام ذکر شده که واقعا برای شما مناسب است. اگر ندانید کجا را جستجو کنید، از چه کسی بپرسید و چه سوالاتی را باید در تمام مراحل فرآیند جستجو بپرسید، انتخاب یک بیزینس فرانچایز استخدام ممکن است کار آسانی نباشد.

1) هزینه های راه‌اندازی یک فرانچایز استخدام چقدر است؟

راه اندازی یک کسب و کار فرانچایز استخدام ارزان نیست، و هیچ تضمینی وجود ندارد که فرد بتواند سود کافی به دست آورد. فرنچایزها از 10000 پوند تا 75000 پوند را صرف هزینه های راه اندازی یک فرانچایز استخدامی می کنند. برای کسانی که پول نقد کمتری دارند، ایجاد اعتبار از طریق وام های سهام یا جستجوی سرمایه گذار یک گزینه مناسب است. با این حال، فرنچایز دهندگان معمولا نیاز دارند که بخشی از این هزینه ها از قبل پرداخت شود تا از شکست احتمالی فرانچایزهای استخدامی تازه تأسیس اجتناب شود.

2) آیا فرانچایز استخدام از شهرت خوبی برخوردار است؟

اگر اعتبار یک سیستم امتیازدهی استخدامی قابل اعتماد نباشد، هیچ فایده ای ندارد. همیشه تحقیق کنید که آیا امتیازات استخدامی بالقوه برای فروش در منطقه شما موفق بوده اند یا خیر و حتی به ملاقات با فرنچایزهای قبلی یا فعلی فکر کنید تا بفهمید کار آن شرکت چگونه است. اگر شک دارید، به دنبال یک امتیاز دهنده دیگر بروید. برای موفقیت در بیزینس جدید استخدامی خود، یک برنامه آموزشی عالی و یک شبکه قوی از همان روز اول نیاز دارید.

3) آیا فرانچایز استخدام سودآور خواهد بود؟

باید به دقت در نظر بگیرید که آیا قادر خواهید بود عملیات روزانه خود را به طور مؤثر مدیریت کنید، به خصوص در چند سال اول اجرای یک فرانچایز استخدام. قبل از سرمایه گذاری در هر فرانچایز استخدامی، باید مطمئن باشید که مدل بیزینس آن هم سالم و هم سودآور است. تعیین کنید که برای مدیریت روزانه یک بیزینس فرنچایز به چه کارهایی نیاز دارید و برای اطمینان از موفقیت به چه مقدار زمان برای سرمایه گذاری نیاز دارید. مانند سایر جنبه‌های شروع یک بیزینس جدید، تحقیق در مورد اینکه آیا فرانچایز ممکن است برای شما مناسب باشد یا خیر، خیلی مهم است. قبل از هر تصمیمی با فرنچایزهای موجود صحبت کنید و تجربیات آنها را با مدیریت و هزینه ها در میان بگذارید.

اخبار انگلیس پست قبلی
از دست دادن معامله بزرگ با آمازون برای شرکت لجستیک TVR Express
ثبت شرکت در انگلیس پست بعدی
ثبت شرکت در انگلیس 2022 | ثبت شرکت در لندن 2022

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما