جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
دلایل رد ویزای انگلستان

رایج‌ترین دلایل رد ویزای انگلستان

رایج‌ترین دلایل رد ویزای انگلستان

دلایل رد ویزای انگلستان ⇐ امتناع یا رد ویزا باعث ناامیدی، سرخوردگی و سردرگمی در مورد اقدامات بعدی برای ورود قانونی به بریتانیا می‌شود.

اغلب از ما می‌پرسند که چگونه می‌توان «تضمین» کرد که ویزا پذیرفته می‌شود. پاسخ ساده این است: شما نمی‌توانید 100٪ تضمین کنید زیرا Home Office تصمیم گیرنده نهایی است. با این حال، کاری که می‌توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید درخواست شما تا حد امکان قوی باشد.

هدف یا نیت قابل اعتماد نیست

یکی از دلایل اصلی امتناع که باعث می‌شود دفتر کنسولی ویزای انگلستان شما را رد کند، نداشتن توجیه لازم برای هدف و شرایط سفر و اقامت شماست. این موارد عبارتند از:

  • عدم ارائه مدرک شغلی و حرفه‌ای که با وضعیت مالی ارائه شده مطابقت داشته باشد.
  • ناتوانی در ارائه اسنادی که هدف از سفر و اقامت در انگلستان را تأیید می‌کند.
  • ناتوانی در ارائه اظهارنامه‌های بدون تغییر در مورد هدف سفر و اقامت.

اسناد جعلی

برای همه افراد (متقاضیان) که تلاش می‌کنند مدارک سفر جعلی را به سفارت یا کنسولگری ارائه دهند یا سعی می‌کنند هویت خود را با استفاده از هویت جعلی نشان دهند، یک سرنوشت مشترک وجود دارد و رد مطلق ویزا و دیگر پیامدهای نامطلوب همراه است.

اسنادی که در قالب صحیح ارائه نمی‌شوند

ارسال اسناد به صورت یک جا کافی نیست. آنها باید به ترتیب زمانی و درست قرار گیرند و دقیقن همانطور که لازم است ارائه شوند. حتی استفاده از جوهر رنگی مناسب برای پر کردن فرم‌ها نیز می‌تواند دلیل کوچکی برای رد درخواست ویزا به نظر برسد، اما بهترین راه این است که کار خواندن درخواست خود را تا حد ممکن آسان و ساده کنید.

 

مشاوره مهاجرت به انگلستان (واتساپ)

شواهد مشخص از دست رفته

درخواست‌های ویزا ممکن است ساده به نظر برسند، و توصیه‌هایی که در وب سایت Home Office ارائه شده است، آن را اینگونه توصیف می‌کند. با این حال، یادداشت‌های راهنما فقط یک طرح کلی ارائه می‌دهند و به جزئیات پرداخته نشده است. حتی یک تاریخ یا اصل یک سند رسمی مفقود شده می‌تواند منجر به رد ویزای انگلستان شود.

اعتقاد بر این است که Home Office با ملایمت یا با «توافق» خواهد بود:

درست نیست. حتی کوچکترین خطا و انعطاف‌پذیری نخواهد داشت. با درخواست خود مانند یک گلدان ظریف رفتار کنید و به همین سادگی جایی برای خطا وجود ندارد.

عدم افشای اطلاعات

اغلب متقاضیان قبلا مسائل مربوط به مهاجرت یا حقوقی داشته‌اند که تصمیم می‌گیرند آن‌ها را فاش نکنند، مانند ممنوعیت‌ها یا محکومیت‌های کیفری خاصی که قبلا سپری شده‌اند – به‌ویژه اگر مدت زیادی گذشته باشد. اما Home Office هیچ چیزی را از دست نمی‌دهد و همه موارد را زیر سوال می‌برد. بدتر از آن، اگر آنها بر این باورند که متقاضی تلاش کرده عمدن خود را گمراه کرده یا به اشتباه معرفی کند (فریب)، رد ویزای انگلستان ممکن است کمترین نگرانی شما باشد.

درخواست برای نوع اشتباه ویزا

یک مثال رایج در این مورد زمانی است که افراد خارج از بریتانیا مایل به نقل مکان و اقامت در انگلستان هستند. با این حال، آنها به اشتباه فکر می‌کنند که ابتدا باید برای ویزای توریستی درخواست کنند، و سپس برای تغییر ویزا اقدام کند.

تکیه بر توصیه‌های Home Office / UKVI

ممکن است به نظر برسد که بهترین مکان برای دریافت مشاوره از خود منبع است. با این حال، روابط عمومی Home Office/UKVI برای ارائه مشاوره حقوقی آموزش دیده یا واجد شرایط نیستند و در بهترین حالت تنها کاری که انجام می‌دهند این است که شما را به وب‌سایت خود هدایت کنند یا همان اطلاعات عمومی را به شما بدهند. آنها نمی‌توانند در مورد شایستگی فردی که ممکن است برای تکمیل دقیق درخواست به تخصص خاصی نیاز داشته باشد، صحبت کنند.

البته دلایل زیادی برای رد ویزای انگلستان وجود دارد و همیشه باید به خاطر داشت که هر مورد منحصر به فرد است. بریتانیا برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین مهاجرت را در جهان دارد و با توجه به Brexit، هیچ‌کس واقعن نمی‌داند چه تأثیری ممکن است بر سایر بخش‌های سیاست مهاجرت داشته باشد.

 

مشاوره مهاجرت به انگلستان (واتساپ)

 

اگر قصد دارید در مورد مهاجرت به کشور انگلستان بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال اخذ مشاوره از موسساتی باشید که از تجربه کاری بالا برخوردار هستند؛ یکی از بهترین موسسات در این زمینه، موسسه حقوقی و بین المللی پارمنتس می‌باشد. این مجموعه در حدود 20 سال تجربه کاری در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در انگلستان دارد و به خوبی توانسته برای افراد فراوانی کارت اقامت در انگلستان را با موفقیت اخذ نماید. یکی از مزیت‌های این شرکت، ارائه رایگان مشاوره‌های مختلف در این زمینه می‌باشد. در واقع، اگر با موسسه حقوقی و بین المللی پارمنتس، همراه باشید، با بروزترین و کامل‌ترین قوانین مهاجرتی، آشنا خواهید شد و بهترین شیوه را جهت دریافت کارت اقامت در کشور انگلیس دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که شیوه‌های قانونی مختلقی برای دریافت مجوز اقامت وجود دارد که مجموعه ما شما را در دستیابی به این هدف، همراهی خواهد کرد.

ویزای جابجایی تجارت جهانی انگلستان پست قبلی
ویزای جابجایی تجارت جهانی انگلستان (UK Global Business Mobility visas)
888-holdings-confirms-advanced-discussions-to-acquire-william-hills-european-business پست بعدی
تأیید 888 Holding برای «مذاکرات پیشرفته» و به دست آوردن بیزینس اروپایی William Hill

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما