جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
ثبت برند در انگلستان

ثبت برند در انگلستان ⭐ ثبت نمایندگی شرکت در انگلستان

دفتر مالکیت معنوی (IPO یا UKIPO) نهادیست رسمی که مسئولیت ثبت برند، علائم تجاری و ثبت حقوق مالکیت معنوی مثل ثبت اختراع و… را در انگلستان بر‌عهده دارد. مشاغل و افرادی که تمایل به ثبت برند در انگلستان را دارند، باید به این اداره مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

خرید فرانچایز در اروپا

آمار فرنچایز برای اتحادیه اروپا

خرید فرنچایز در اروپا در مسیر رشد مثبت است. 28 کشوری که اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند، بازار واحدی با بیش از 500 میلیون مصرف کننده را نشان می دهند. اگرچه اکثر فرنچایزهای فعال در اروپا منشأ اروپایی دارند، بسیاری از شرکت‌های آمریکایی قصد دارند در آینده نزدیک واحدهای فرنچایز را در اتحادیه اروپا …

ضرر بیش از 400 میلیون پوندی شرکت Jaguar Land Rover loses به دلیل کمبود جهانی تراشه های کامپیوتری و جنگ روسیه با اوکراین

کمبود جهانی تراشه های کامپیوتری باعث کاهش تولید Jaguar Land Rover  شد و این غول خودروسازی در آخرین سال مالی خود بیش از 400 میلیون پوند ضرر کرد.

بهترین مکان برای زندگی در انگلیس

بهترین مکان برای زندگی در بریتانیا در سال 2022

این مناطق بر اساس معیارهایی از جمله کیفیت زندگی، معماری و میراث، و اعتبار زیست محیطی ارزیابی شدند. Bath به عنوان بهترین مکان برای زندگی در بریتانیا طبق جدول سالانه شهرهای جنوب غربی انگلستان انتخاب شده است.

خرید فرنچایز

نحوه پاسخگویی به سوالات خریداران بالقوه در بریتانیا

هنگامی که بیزینس خود را برای فروش لیست کردید، باید آماده نظارتی باشید که دریافت می کنید. در این مطلب، به شما توصیه می کنیم که چگونه به بهترین شکل به این سؤالات پاسخ دهید و چگونه تشخیص دهید چه کسی خریدار واقعی است و چه کسی نیست.

خرید فرانچایز

هزینه های حق امتیاز فرانچایز (امتیاز نمایندگی) چیست؟

هزینه های حق امتیاز فرانچایز یکی از بیشترین هزینه هایی است که باید در هنگام خرید فرانچایز در نظر بگیرید و قبل از امضای قرارداد فرانچایز به آنها توجه زیادی داشته باشید. اما هزینه های حق امتیاز فرنچایز دقیقا چیست؟ و چقدر باید باشند؟ در ادامه، پاسخ‌ برخی از سؤالات رایج در مورد هزینه‌های حق امتیاز فرانچایز آورده شده است.

0
بستن

سبد خرید شما