جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
اخبار-انگلیس

جام جهانی قطر: توصیه‌های روسا در مورد کارکنانی که می‌خواهند بازی‌ها را در حین کار تماشا کنند

همزمان با آغاز جام جهانی فوتبال در قطر، روسا تشویق می‌شوند تا دستورالعمل‌های واضحی را برای کارکنانی که می‌خواهند مسابقات را در ساعات کاری تماشا کنند، ارائه دهند.

سازمان مشاوره کار Acas نکات مهم خود را برای مشاغل و کمک به جلوگیری از مشکلات احتمالی که ممکن است در دوره جام جهانی ایجاد شود منتشر کرده است. بسیاری از کارمندان ممکن است بخواهند برای تماشای بازی ها مرخصی رزرو کنند، اما برخی هم می‌خواهند مسابقات را به صورت آنلاین دنبال کنند.

Acas به کارفرمایان و مشاغل کوچک توصیه می‌کند توافق نامه هایی تنظیم کنند که شامل درخواست های مرخصی، غیبت در بیماری، استفاده از وب سایت در ساعات کاری و تماشای تلویزیون در طول روز شود.

مایک فن، مدیر منطقه جنوب غربی Acas گفت: « جام جهانی یک رویداد هیجان انگیز برای بسیاری از هواداران فوتبال است، اما کارکنان باید از گرفتن کارت قرمز برای خواسته ها یا رفتارهای غیرمنطقی در محل کار در این مدت خودداری کنند.

بسیاری از بیزینس‌ها برای بقای خود نیاز به حفظ سطح کارکنان دارند. کارفرمایان باید قبل از شروع به کار توافق نامه های ساده در محل کار داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که بیزینس آنها مولد باقی می ماند و در عین حال کارکنان نیز در محل حفظ می شوند.

این نکات مهم به مدیران کمک می کنند تا بهترین‌ نتایج را کسب کنند، در صورت لزوم تعویض‌های مناسب را ترتیب دهند و از پنالتی‌های غیرضروری یا اخراج‌های برنامه‌ریزی نشده اجتناب کنند.»

نکات مهم برای کارفرمایان در طول جام جهانی 2022

مرخصی – کارفرمایان بهتر است در طول جام جهانی کمی در مورد ساعات مرخصی انعطاف پذیرتر بوده و کارمندان باید به خاطر داشته باشند که ممکن است همیشه امکان رزرو تعطیلات وجود نداشته باشد. نکته کلیدی این است که هر دو طرف تلاش کنند و به توافق برسند. تمام درخواست های مرخصی باید منصفانه در نظر گرفته شود. باید یک رویکرد ثابت برای درخواست مرخصی سایر رویدادهای ورزشی مهم نیز اعمال شود زیرا همه فوتبال را دوست ندارند.

غیبت به دلیل بیماری – کارفرمایان بهتر است به کارکنان یادآوری کنند که سیاست های بیماری و حضور و غیاب همچنان در طول جام جهانی اعمال خواهد شد. هرگونه غیبت غیرمجاز، الگوهای غیبت یا حضور دیرهنگام مورد بررسی قرار گرفته و رسما رسیدگی شود.

انعطاف پذیری – یکی از گزینه های ممکن، داشتن یک روز کاری منعطف است. کارمندان می توانند کمی دیرتر وارد شوند یا زودتر کار را تمام کنند و سپس توافق کنند که چه زمانی می توان این زمان را جبران کرد. اجازه دادن به کارکنان برای گوش دادن به رادیو یا تماشای تلویزیون ممکن است گزینه دیگری باشد. کارفرمایان همچنین می توانند به کارکنان اجازه دهند در زمان های مسابقه استراحت کنند. گزینه دیگر این است که به کارکنان اجازه دهید تا با اجازه مدیر خود شیفت خود را تعویض کنند.

استفاده از شبکه های اجتماعی و وب سایت ها – ممکن است استفاده از رسانه های اجتماعی یا وب سایت های پوشش دهنده جام جهانی 2022 افزایش یابد. کارفرمایان بهتر است هر گونه خط مشی مربوط به استفاده از شبکه های اجتماعی و وب سایت ها را در ساعات کاری به کارکنان یادآوری کنند. خط‌مشی‌ها باید در مورد اینکه چه مواردی قابل قبول است و چه مواردی قابل قبول نیست، مشخص باشد.

ثبت شرکت در انگلیس پست قبلی
اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت در انگلیس (2022)
اخبار-انگلیس پست بعدی
طرح های ارائه شده برای شهرک 330 هکتاری در کنار شهر ساحلی Skegness

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما