جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
راه‌اندازی استخر در انگلیس

نحوه راه‌اندازی سرویس خدماتی استخر در انگلستان

بر مشکلات احتمالی مرتبط با راه‌اندازی سرویس خدماتی استخر، از تلاش های بازاریابی گرفته تا تامین مالی، غلبه کنید و از پیشرفت شرکت خود اطمینان حاصل کنید.

در حالی که تقاضا برای استخرهای عمومی به دلیل بیماری پاندمیک کاهش یافته، تقاضای بازارهای داخلی برای سرویس استخرها و جکوزی ها افزایش یافته است. این یک چشم انداز هیجان انگیز برای صاحبان مستقر در این صنعت یا کسانی است که به دنبال خرید سرویس خدماتی استخر شنا هستند.

شنا برای مدت طولانی در بریتانیا یک فعالیت محبوب بوده، اما تعداد کمی از مردم ابزار یا درک مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری یا تعمیرات را دارند، چه رسد به بازسازی.

در حالی که پاندمیک جهانی به شدت به بخش عمومی ضربه زد، بخش خصوصی در حال بهبود، رشد ثابتی داشته است. به عنوان مثال، از سال 2020 تا 2021، فروش جکوزی بین 400 تا 500 درصد افزایش یافته است.

ثبت نام و صدور مجوز

همه بیزینس‌ها در بریتانیا باید برای اهداف مالیاتی در دولت ثبت شوند.

در حالی که الزامات قانونی برای شروع خدمات تمیز کردن استخر نسبت به سایر شرکت‌های خدمات و تعمیرات سخت‌گیرانه‌تر است، قبل از کار بر روی هر استخر، به‌ویژه استخرهای عمومی، به آموزش کافی نیاز دارید.

هیچ مدرک یا دوره آموزشی واحدی برای نگهداری و تعمیر استخرها لازم نیست. بسیاری از مردم به عنوان کارگر یا تکنسین استخر شروع می کنند تا ابتدا تجربه عملی کسب کنند.

برای حرفه‌ای شدن در این بخش، گواهینامه های مرتبط با آن مانند تصفیه آب، تعمیر و نگهداری مکانیکی یا الکتریکی، گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع ضروری است.

همچنین اگر قصد دارید روی سیستم های گرمایش استخر گازسوز کار کنید، باید در Gas Safe Register نیز ثبت نام کنید.

همچنین عضویت در یک سازمان ثبت شده در BSPF مانند The Swimming Pool and Allied Trades Association (SPATA) را برای پشتیبانی بیشتر و دسترسی به پایگاه مشتریان گسترده تر در نظر بگیرید. فراموش نکنید که سایت پیشنهادی دولت انگلستان، ABI، را برای مشاوره و اطلاعات در مورد بیمه بیزینس خدماتی استخر و کارمندان خود بررسی کنید.

گسترش خدمات استخر شنا

تنوع بخشیدن به خدمات بیزینس برای کسانی که می خواهند به گسترش مشتریان و پتانسیل رشد خود ادامه دهند بسیار مهم است.

اکثر بیزینس‌های خدماتی استخر به مشتریان در حوزه های مسکونی و تجاری پاسخ می دهند. می‌توانید خدماتی را به خانه‌ها، مدارس، هتل‌ها، مراکز تفریحی، و سالن‌های ورزشی، در میان سایر مناطق ارائه دهید. اکنون بیش از هر زمان دیگری، مشتریان به اطلاعات آنلاین متکی هستند. این بدان معنی است که سرمایه گذاری در یک وب سایت حرفه ای ضروری است. سایت شما اغلب اولین نقطه تماس برای مشتریان خواهد بود، و حتی زمانی که آنلاین یا در دسترس نیستید، وب سایت شما معرف حضورتان خواهد بود.

اهمیت تحقیقات بازار موجود

ممکن است ارزش سرمایه گذاری در گزارش های صنعتی، مجلات و سایر اشتراک ها مانند IBISWorld را داشته باشد. این موارد به شما کمک می کند تا از روندهای فعلی و پیش بینی شده بازار به روز بمانید.

بازار اوقات فراغت شنا همچنان شاهد رشد مثبت است و بسیاری از رهبران صنعت خوشبین هستند که این روندها در پنج سال آینده ادامه یابد.

استخرهای شنا و صنعت خدمات عمدتا تحت سلطه مشاغل کوچک هستند و هیچ بازیگر اصلی 5٪ سهم بازار در بریتانیا را در اختیار ندارد.

بیزینس‌های کوچک‌تر ممکن است مجبور نباشند به اندازه سایر صنایع با نام‌های بزرگ رقابت کنند، اما رقابت همچنان شدید است. اگر می‌خواهید خدمات جدیدی را برای برجسته‌تر شدن شرکت خود بیابید، باید تحقیقات بازار کاملی انجام دهید.

تقاضا برای محصولات صرفه جویی انرژی به طور پیوسته در صنعت استخر شنا و اوقات فراغت در حال افزایش است. ارزش دارد که این روش را بررسی کنید.

بیشتر بیزینس‌ها در حال حاضر خدمات تعمیر و نگهداری 24 ساعته و 7 روز هفته را برای رفع نیاز در بخش های مسکونی و تجاری ارائه می دهند.

سعی کنید رقبای خود را که دارای بالاترین امتیاز هستند را بیابید تا قیمت ها، نقاط قوت، ضعف و خدمات آنها را مشاهده کنید تا ایده های بیشتری در مورد اینکه چگونه می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و شکاف را کاهش دهید.

پتانسیل رشد

در حالی که صنعت استخرهای شنا در سال‌های اخیر با مشکلات قابل‌توجهی مواجه بوده و بسیاری از تأسیسات تجاری مجبور به تعطیلی در طول پاندمیک شده‌اند، آینده مثبت به نظر می‌رسد.

جکوزی‌ها و استخرهای خصوصی در چند سال اخیر شاهد افزایش نصب بوده‌اند و تمام وان‌های عمومی و خصوصی که در حال حاضر در محل هستند، نیاز به تعمیر و نگهداری حرفه‌ای دارند.

تعطیلی استخر‌ها، نیز نیاز به تعمیرات و حتی نوسازی را افزایش داده است. تغییر اخیر در قوانین کووید بریتانیا و بازگشایی تأسیسات، باعث استفاده مجدد از خدماتی مانند تعمیرات و نوسازی شده است.

یکی از چالش هایی پیش رو، یافتن کارکنان ماهر و واجد شرایط مناسب است. از آنجایی که تخمین زده می شود 60٪ از مشاغل در صنعت اوقات فراغت شنا SME (شرکت های کوچک و متوسط) هستند، یافتن کارگران جدید و به روز نگه داشتن آخرین مقررات، دستورالعمل ها و استانداردها دشوار است.

بیزینس‌های بیشتری برای دریافت مشاوره، آموزش و کارگاه‌هایی که برای ارتقای دانش تجاری کارفرمایان و کارکنان آنها طراحی شده‌اند، به انجمن‌های تجاری مانند BISHTA، SPATA و ISPE می‌پیوندند.

بازاریابی بیزینس شما

بازاریابی یک بیزینس می تواند دشوار باشد. با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل خدماتی تنها 1 تا 5 کارمند دارند، ممکن است پرسنل دانش لازم برای بازاریابی موفق شرکت را نداشته باشید.

همانطور که قبلا بحث شد، داشتن یک وب سایت به روز و حرفه ای بخش مهمی از بازاریابی هر کسب و کاری در سال 2022 است. مشتریان قبل از اینکه خدمات را انتخاب کنند، به صورت آنلاین بررسی می کنند تا قابلیت اطمینان خدمات را بررسی کنند. اگر مشتریان ب‌توانند کارهای قبلی شما را ببینند، وب سایت شما باید قابل اعتماد و حتی بهتر دیده شود.

همه ما می دانیم که رسانه های اجتماعی می توانند نقش مهمی در بازاریابی مدرن داشته باشند. چرا برای افزایش علاقه به خدمات خود مسابقه ای برگزار نمی کنید؟

همچنین ممکن است ارائه تخفیف یا بررسی های آنلاین مثبت را در نظر بگیرید، زیرا این موارد می تواند تفاوت قابل توجهی در نحوه مشاهده کسب و کار شما و تعداد افرادی که مایل به انتخاب خدمات شما نسبت به دیگران هستند، ایجاد کند.

تامین مالی بیزینس شما

تامین مالی یک بیزینس می تواند یکی از چالش برانگیزترین موانع برای غلبه بر آن باشد. در بریتانیا، چندین گزینه برای صاحبان مشاغلی وجود دارد که به دنبال تأمین مالی برای شروع، راه اندازی و توسعه کسب و کار خود هستند.

اگر نیاز به خرید تجهیزات، مواد شیمیایی، دوره‌های آموزشی یا چیز دیگری داشته باشید، گزینه‌های مالی متعددی در دسترس هستند.

  • برای کارت اعتباری تجاری اقدام کنید. کارت اعتباری ممکن است به ویژه برای کسانی که به دنبال کمک با جریان نقدی فوری هستند مفید باشد، زیرا اکثر کارت‌های ویزیت دارای دوره بدون بهره در حدود 56 روز هستند.
  • وام ها برای کسانی مناسب است که به مبلغ قابل توجهی پول نیاز دارند. اگر به دنبال خرید وسیله یا ماشین آلات هستید، می توانید وام تضمین شده با نرخ بهره بهتر دریافت کنید. در غیر این صورت، ممکن است بتوانید برای وام بدون وثیقه، که نرخ بهره بالاتری خواهد داشت، درخواست دهید.
  • کمک های مالی تجاری نیز از طریق دولت بریتانیا در دسترس است. این کمک هزینه‌ها معمولا چالش‌برانگیزتر هستند و به یک پیشنهاد کتبی نیاز داشته و دوره انتظار طولانی‌تری دارند.

فروش بیزینس شما

اگر قصد فروش بیزینس خود را دارید، برنامه ریزی ضروری است.

سعی کنید زمان فروش را تعیین کنید و از فرصت باقیمانده برای تقویت استراتژی بیزینس خود و افزایش سود برای افزایش ارزش و فروش بیشتر بیزینس استفاده کنید. برخی از عواملی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • چه کسی می تواند بیزینس شما را بخرد؟
  • آیا بیزینس شما بدون شما می تواند فعالیت کند؟
  • شرایط مذاکره را در نظر بگیرید تا خرید را مطلوب تر کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که تمام فرآیندها، سوابق مالی و مجوزهای شما به روز و سیستمی هستند.
گرمای هوا در انگلیس پست قبلی
GWR در مورد موج گرما هشدار داد زیرا بریتانیا با دمای بی سابقه مواجه می شود
فرانچایزهای مدیریتی پست بعدی
بهترین نوع فرنچایز مدیریتی برای سرمایه گذاری چیست؟

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما