جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود

Aldi با Hammonds Produce معامله بزرگ ریواس را آغاز کرد

معامله جدید باعث می‌شود که Hammonds مستقر در Arnold، تنها تامین کننده ریواس Aldi شود.

Aldi همکاری خود را با Hammonds Produce تولیدکننده میوه و سبزیجات تازه ناتینگهام شایر گسترش داد. این ریواس بریتانیایی اکنون در تمام فروشگاه‌های Aldi در سراسر کشور به فروش می‌رسد.

این تولیدکننده محصولات تازه با Aldi همکاری کرده و بسته بندی محکمتر و جدیدی برای ریواس را معرفی و سرمایه گذاری کرده است.

Hammonds با افزودن سوراخ های هوای بیشتر به نوار پلاستیکی، بسته بندی‌هایی ایجاد کرده که به تازه ماندن محصول کمک کرده و در عین حال باعث می‌شود سالانه در مصرف حدود 400 کیلوگرم پلاستیک غیر قابل بازیافت صرفه جویی شود.

سخنگوی آنها در اینباره گفت: “همکاری طولانی مدت Hammonds با Aldi به رشد سرمایه گذاری در طول سالها و همچنین ادامه سرمایه گذاری در زمینه نوآوری محصولات جدید کمک کرده است. با قرارداد جدید این بیزینس خانوادگی، تقریبا دو برابر ریواس در سوپرمارکت‌ها مشاهده خواهد شد، البته که همچنان به عرضه سالانه حدود 4500 تن سایر سبزیجات کشت شده در انگلستان نیز ادامه می‌دهد.”

Jon Hammond، مالك شركت Hammond Produce، گفت: “قرارداد جدید ما با Aldi فرصتی خارق‌العاده برای نمایش ریواس 100 درصد بریتانیایی ما به خریداران سراسر كشور است.

همچنین این همکاری گسترده به ما اطمینان می‌دهد تا بتوانیم در تجارت خود سرمایه گذاری کنیم. تعهد بلندمدت Aldi و حمایت مداوم از Hammonds Produce ما را قادر ساخته که در طول سالها رشد قابل توجهی داشته باشیم و ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با آنها در آینده هستیم.”

Julie Ashfield، مدیر عامل خرید در Aldi UK که در Atherstone و در West Midlands واقع شده است، گفت: “Aldi متعهد به حمایت از کشاورزان، تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان در سراسر انگلستان است و Hammond Produce یک منبع قابل اعتماد تامین سبزیجات با کیفیت بیش از نه سال گذشته بوده است.

ما امیدواریم که مشتریان ما از این ریواس با کیفیت بالا لذت ببرند، زیرا می‌دانند که اینگونه از یک بیزینس انگلستانی هم حمایت کرده‌اند.”

آلدی اظهار داشت که طی 5 سال آینده 3.5 میلیارد پوند در سال برای تأمین کنندگان انگلستانی هزینه می‌کند که گفته می‌شود به رشد و سرمایه‌گذاری صدها بیزینس بریتانیایی در آینده کمک خواهد کرد.

پست قبلی
مقیاس بزرگی از بدهی‌های Flybe آشکار شده و ممکن است به طلبکاران پولی پرداخت نشود
پست بعدی
گزارش‌ها حاکی از آنست که در شمال انگلستان، ولز و ایرلند شمالی به مشاغل بهتری نیاز است.

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما