جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
اخبار-روز-انگلستان

شرکت نرم افزاری صوتی Oxfordshire با سود ۱۰.۱x خریداری شد

شرکت طراحی نرم افزار پردازش صوتی Sonnox با قراردادی به ارزش ۹.۱ میلیون دلار توسط شرکت محصولات موسیقی Focusrite خریداری شده است.

این خرید نشان دهنده 10.1 برابر سود قبل از مالیات 0.9 میلیون پوندی Sonnox برای سال منتهی به 31 مارس 2022 است که با درآمدی در حدود 2.4 میلیون پوند ایجاد شده است.

Sonnox که در Wantage ، Oxfordshire مستقر است، یک برند معتبر در صنعت صوتی که محصولات این شرکت در طیف گسترده ای از کاربردهای صوتی، از جمله تلویزیون و فیلم، صدای زنده، پخش، تولید موسیقی و پروژه های علمی و قانونی مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار این شرکت از طریق سایت خود شرکت Sonnox و همچنین از طریق یک کانال فروش متشکل از بیش از ۱۰۰ فروشنده جهانی به فروش می رسد.

این شرکت در مجموع به مبلغ ۹.۱ میلیون دلار به صورت نقدی خریداری شده که از طریق امکانات موجود Focusrite  با شرکت های NatWest و HSBC تامین مالی خواهد شد. پس از خرید، Rod Densham، یکی از بنیانگذاران، که قبلا به طور کامل مالک شرکت بود، و کل تیم 16 نفره او در این بیزینس باقی خواهند ماند.

Tim Carroll، مدیرعامل Focusrite در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است: این اولین خرید ما در بازار نرم افزارهای صوتی است و استقبال از راد و تمام اعضای تیمش در گروه Focusrite بسیار لذت بخش است.

محصولات Sonnox در سطح جهانی به عنوان بهترین ها در کلاس خود شناخته می شوند و همه ما از فرصت ها و امکاناتی که با تخصص جمعی تیم های فروش و R&D همراه است، هیجان زده هستیم.

Rod Densham، بنیان گذار و مدیر عامل Sonnox افزود: « Sonnox در موقعیت مالی قدرتمندی قرار دارد، پایگاه مشتریان ما را گسترش داده و به طور مداوم سود می دهد. ما باور داریم که با پیوستن به Focusrite با مقیاس پذیری، تخصص صنعتی و طیف وسیعی از برندهای پریمیوم، می توانیم به رشد خود ادامه دهیم و نوآوری و برتری را به علاقه مندان و متخصصان صوتی ارائه دهیم. Focusrite سابقه اثبات شده ای در دستیابی به این هدف در صنعت خود دارد و ما بسیار هیجان زده هستیم که بخشی از این گروه شویم».

معنای یک فرنچایز پست قبلی
تعریف و معنای یک فرنچایز چیست؟
نیسان قشقایی پست بعدی
Sunderland نیسان قشقایی را به عنوان پرفروش‌ترین خودروی سال 2022 معرفی کرد

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما