جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
معنای یک فرنچایز

تعریف و معنای یک فرنچایز چیست؟

تعریف و معنای یک فرنچایز چیست؟

یک کارگزار فرنچایز، مالک بیزینس کوچک مستقل است که بیزینس فرنچایز را اداره می کند و تحت نام تجاری فرنچایز تجارت می کند تا کالا یا خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهد؛ کارگزار فرنچایز حقوق استفاده از نام تجاری بیزینس‌ها، علائم تجاری و سایر دانش های بازار خود را برای فروش کالا یا خدمات خود خریداری کرده است و همچنین موافق حفظ استانداردهایی است که فرنچایز در سراسر شبکه فرنچایز تعیین کرده است.

یک کارگزار فرنچایز چه می کند؟

حالا که می دانید یک کارگزار فرنچایز چیست، ممکن است از خود بپرسید چه کاری انجام می دهد؟ در این مقاله چند وظیفه ای که انتظار می رود به عنوان یک کارگزار فرنچایز انجام دهید را فهرست خواهیم کرد، زمانی که قرارداد را امضا می کنید و هزینه های اولیه خود را پرداخت می کنید، درهای بیزینس فرنچایز خود را به روی عموم باز می‌کنید.

باید از سیستم اثبات شده پیروی کنید

وقتی شما یک کارگزار فرنچایز می شوید، فرانچایزر از شما انتظار دارد که از سیستم اثبات شده آنها پیروی کنید. دلیل این موضوع هم این است که این یک سیستم امتحان شده و تست شده است که با بسیاری از فرنچایزهای جدید پیش روی شما موفق بوده است، بنابراین انتظار می رود که شما هم از همین الگو پیروی کنید.

حفظ استانداردهای فرنچایزر ها

به عنوان یک کارگزار فرنچایز، از شما انتظار می رود که استانداردهای بالای تعیین شده توسط فرانچایزر خود را حفظ کنید. به این دلیل که حتی اگر فکر می کنید تنها یک کارگزار فرنچایز در یک مکان فرنچایز هستید، حفظ استانداردهای بالا هنوز هم برای ادامه فعالیت بیزینس فرنچایز انتخابی شما حیاتی است. اگر استانداردها پایین بیاید، ممکن است به نام برند فرنچایز آسیب بزند و اگر شما با استانداردهای پایین ادامه دهید، فرنچایزر حتی ممکن است قرارداد شما را فسخ کند، زیرا آن ها حق دارند این کار را در صورتی انجام دهند که احساس کنند به نام تجاری آنها آسیب می زند، اما اگر کارگزار فرنچایز بهبود نیابد، این آخرین راه حل است.

اجرای عملیات روزشمار

بسیاری از افراد فکر می کنند که کارگزار فرنچایز مسیر آسانی برای موفقیت بیزینس دارد و برخی حتی ممکن است کارگزار فرنچایز را کارآفرین در نظر نگیرند. البته این موضوع نمی تواند دور از واقعیت باشد چرا که شما به عنوان یک کارگزار فرنچایز، هنوز هم باید سخت تلاش کنید تا بیزینس فرنچایز خود را به موفقیت برسانید و فرانچایزرها انتظار دارند که در ابتدای راه، وفاداری شما به برند خود را ببینند تا مطمئن شوند که شما قادر به اداره جایگاه فرنچایز هستید.

مدیریت بازاریابی محلی بیزینس فرنچایز

اگرچه فرنچایزرها، بازاریابی نام تجاری خود را در مقیاس ملی یا بین المللی انجام خواهند داد، با توجه به اینکه شما تصمیم به راه‌اندازی کدام بیزینس فرنچایز دارید، انتظار می رود که اکثر فرنچایزها کمپین های بازاریابی خود را مدیریت کنند تا بیزینس فرنچایز خود را از میدان به در کنند.

برخی از فرنچایزرها حتی ممکن است خدمات بازاریابی خود را انجام دهند که به شما اجازه می دهد به یک استراتژی بازاریابی از قبل امتحان شده و آزمایش شده دسترسی پیدا کنید، اما این کار گاهی اوقات ممکن است با هزینه اضافی همراه باشد.

 

مشاوره خرید فرانچایز (واتساپ)

مزایای کارگزار فرنچایز شدن چیست؟

حال که می دانید برخی از وظایف اصلی یک کارگزار فرنچایز در حین انجام عملیات روزانه بیزینس فرنچایز انجام می شود، در ادامه برخی از مزایای خرید فرنچایز را با شما به اشتراک می گذاریم. این کار باید به شما کمک کند تا بفهمید چرا راه‌اندازی یک فرنچایز در مقایسه با سایر فرصت های تجاری که در حال حاضر در دسترس هستند، منحصر به فرد است.

تعادل بهتر کار و زندگی

تبدیل شدن به یک کارگزار فرنچایز به شما این امکان را می دهد که تعادل بهتری در زندگی کاری داشته باشید، به خصوص اگر برای اولین بار از یک کارمند به یک کارگزار فرنچایز منتقل شوید. البته این کار بدون مسئولیت نیست، اما داشتن تعادل کاری سالم می تواند راه دراز موفقیت بیزینس شما را طی کند.

دسترسی آسانتر به گزینه های تامین مالی

یکی دیگر از مزایای تبدیل شدن به یک کارگزار فرنچایز، گزینه های مالی است که در صورت علاقه به خرید فرنچایز در دسترس شما قرار می گیرد. به یاد داشته باشید، بانک ها به جای اینکه بیزینس خود را از ابتدا راه‌اندازی کنند، به کسی که در یک سیستم اثبات شده سرمایه گذاری می کند، وام می دهند. این کار باعث می شود برای دسترسی به سرمایه مجبور به طی کردن یک فرآیند طولانی و خسته کننده شوید تا بتوانید بیزینس خود را به عنوان یک کارگزار فرنچایز جدید راه‌اندازی کنید.

آموزش و پشتیبانی مداوم

زمانی که به یک کارگزار فرنچایز تبدیل می شوید، آموزش و پشتیبانی مداوم دریافت خواهید کرد. این نوع حمایت و مشاوره از روز اول بسیار ارزشمند است، به خصوص اگر شما یک کارآفرین درجه یک هستید که قبل یا کمی بعد از افتتاح بیزینس خود نیاز به کمک دارید.

دسترسی به نام برند مورد اعتماد

این بزرگ ترین مزیت تبدیل شدن به یک کارگزار فرنچایز است، چرا که ساخت یک نام تجاری قابل اعتماد می تواند سال ها طول بکشد تا بیزینس‌های کوچک به هنگام خرید به شما اعتماد کنند، به خصوص اگر شما تحت برندی تجارت می کنید که سال ها در سطح ملی یا حتی بین المللی فعالیت کرده است.

امیدواریم این مقاله از پارمنتس به شما کمک کرده باشد که تعریف و معنای کامل فرنچایز را درک کنید.

 

مشاوره خرید فرانچایز (واتساپ)

nwf-group-announces- 0m-fuel-distributor-deal-and-strong-ma-pipeline پست قبلی
گروه NWF انعقاد قرارداد توزیع سوخت 10 میلیون پوندی و خط تولید M&A را اعلام کرد
اخبار-روز-انگلستان پست بعدی
شرکت نرم افزاری صوتی Oxfordshire با سود ۱۰.۱x خریداری شد

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما