جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
اخبار-انگلستان

Bart Ingredients کارخانه جدید 15 میلیون پوندی Bristol را افتتاح کرد

این شرکت تولید مواد غذایی گفت که افزایش تقاضا باعث رشد بیشتر آن از سایت قبلی خود در Bedminster شده است.

یک شرکت تولید مواد غذایی یک مرکز جدید 15 میلیون پوندی در Bristol افتتاح کرده است.

The Bart Ingredients Company که در سال 1963 در این شهر تأسیس شد، متخصص در گیاهان و ادویه ها با 180 نوع محصول است که توسط خرده فروشان از جمله Ocado، Waitrose، Booths و Co-op به فروش می رسد.

این بیزینس اعلام کرد که افزایش تقاضا باعث شد تا کارخانه قبلی خود در Bedminster رشد کند و عملیات خود را به سایت 167000 فوت مربعی در Severn Beach منتقل کرده است.

در جدیدترین نتایج مالی خود، این شرکت شاهد افزایش 33 درصدی گردش مالی به 40 میلیون پوند در سال 1/2020 بود که به گفته وی، توسط افرادی که در طول قرنطینه های ملی بیشتر در خانه غذا می پختند، این میزان افزایش یافت.

تاسیسات جدید Bart Ingredients دو و نیم برابر بزرگتر از پایگاه قبلی آن است و کل تجارت کالاهای خشک را در خود جای خواهد داد. این شرکت گفت که این اقدام با کاهش انتشار کربن مرتبط با جابجایی انبار بین سایت‌ها و انبارداری، پایداری عملیات خود را افزایش می‌دهد و در عین حال کارایی عملیاتی را بهبود می‌بخشد.

این ساختمان شامل دو خط تولید کاملا خودکار و پرسرعت، دو اتاق ترکیب، آزمایشگاه‌های فنی و یک آشپزخانه محصول جدید است که به گفته شرکت به کار در بخش‌ها کمک می‌کند.

آقای Collard گفت: «این سرمایه‌گذاری باورنکردنی یک شرکت بوده و گواهی بر تعهد ما به حمایت از آینده اقتصادی جنوب غرب است. تأسیسات ما در Severn Beach نه تنها یک کارخانه مناسب برای آینده است، بلکه یک محیط کاری فوق‌العاده است که به ما کمک می‌کند استعدادهای برتر را از سراسر منطقه نیز جذب کنیم.»

طراحی پایدار ساختمان، که شامل روشنایی فعال با حرکت و سیستم های کنترل دمای هوای تازه است، به آن کمک کرده تا به رتبه BREEAM “بسیار خوب” دست یابد و آن را در دسته ساختمان های کارآمد انرژی قرار می دهد.

شرکت Bart Ingredients حدود 180 نفر را استخدام می کند، از جمله دومین سایت آن در Newbury در Berkshire.

پست قبلی
ضرر بیش از 400 میلیون پوندی شرکت Jaguar Land Rover loses به دلیل کمبود جهانی تراشه های کامپیوتری و جنگ روسیه با اوکراین
خرید فرانچایز در اروپا پست بعدی
آمار فرنچایز برای اتحادیه اروپا

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما