جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
خرید فرانچایز در اروپا

آمار فرنچایز برای اتحادیه اروپا

خرید فرنچایز در اروپا در مسیر رشد مثبت است. 28 کشوری که اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند، بازار واحدی با بیش از 500 میلیون مصرف کننده را نشان می دهند. اگرچه اکثر فرنچایزهای فعال در اروپا منشأ اروپایی دارند، بسیاری از شرکت‌های آمریکایی قصد دارند در آینده نزدیک واحدهای فرنچایز را در اتحادیه اروپا گسترش دهند و راه اندازی کنند.

این آمار را در نظر بگیرید:

  • فرنچایز مک دونالد در سال گذشته درآمد بیشتری در اتحادیه اروپا نسبت به ایالات متحده کسب کرد و انتظار می رود این روند ادامه یابد. فروش زنجیره ای همبرگر در سال 2014 به میزان 2 درصد برای اتحادیه اروپا افزایش یافت و بار دیگر جایگزین ایالات متحده به عنوان بزرگترین منبع درآمد شد. همچنین فروش در مناطق APMEA (آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا) 5.4 درصد افزایش یافته است.
  • از آنجایی که رکود اقتصادی در سال 2008 به پایان رسیده است، صنعت فرنچایز در بریتانیا در حال رونق است. فرانچایز سالانه 13.7 میلیارد پوند فروش دارد.
  • 48 درصد از فرنچایزهای مستقر در ایالات متحده که در اتحادیه اروپا فعالیت می کنند، بریتانیا را به عنوان بهترین منطقه برای توسعه ارزیابی می کنند، در حالی که آلمان و فرانسه نیز چشم اندازهای خوبی برای گسترش فرنچایز ارائه می دهند.
  • از برندهای دارای فرنچایز که در اتحادیه اروپا توسعه یافته و فعالیت می کنند، حدود 80 درصد از کشورهای داخلی اتحادیه اروپا منشا گرفته اند.
  • در سال 1972، European Code of Ethics برای فرنچایز توسط European Franchise Federation ایجاد شد تا به عنوان راهنمایی برای اقدامات مسئول در “فرانچایزهای فرمت تجاری” عمل کند. این کد از آن زمان به‌روزرسانی شد تا شیوه‌های تجاری فعلی را منعکس کند.
  • EF دارای 21 عضو است که نماینده امتیازدهندگان در کشورهای مختلف اروپایی هستند. فرانچایزرهایی که به این انجمن ها تعلق دارند به این ترتیب به EFF وابسته هستند و به کد پایبند هستند. اعضای انجمن های EFF به عنوان یک بیزینس معتبر فرانچایز با دادن فرنچایز اخلاقی، اعتبار کسب می کنند.
  • European Franchise Federation تخمین می زند که 8500 برند متمایز فرنچایز در اتحادیه اروپا در مقایسه با حدود 2500 برند آمریکایی وجود دارد.
  • تقریبا یک سوم فرنچایزهای ایالات متحده، پتانسیل گسترش به اتحادیه اروپا را “بزرگ” می دانند. بر اساس تحقیقات مرکز بین المللی فرنچایز William Rosenberg در دانشگاه New Hampshire، 66 درصد از فرنچایزهای آمریکایی که در حال حاضر در اروپا فعالیت نمی کنند، قصد دارند به بازار اتحادیه اروپا گسترش پیدا کنند.
  • اروپای غربی در بخش خرده فروشی اتحادیه اروپا پیشتاز است و از آمریکای شمالی پیشی می گیرد. درآمد خرده فروشی در اتحادیه اروپا در این دهه بیش از یک تریلیون دلار آمریکا فراتر رفته است.
اخبار-انگلستان پست قبلی
Bart Ingredients کارخانه جدید 15 میلیون پوندی Bristol را افتتاح کرد
Fintech انگلیس پست بعدی
Fintech ولز سرمایه‌گذاری ۱.۶ میلیون پوندی در Cardiff Capital Region را تضمین می‌کند

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما