جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ نشانه گذاری ندارید.

علاقه مندی های شما: 0 لیست

ورود
سرمایه گذاری در بریتانیا

Hargreaves Lansdown شاهد افزایش میلیونرهای ISA از سال 2020 است

این شرکت سرمایه گذاری اعلام کرد که در دو سال گذشته 69 درصد افزایش سرمایه گذاری داشته است. پلتفرم سرمایه گذاری Hargreaves Lansdown در دو سال گذشته شاهد افزایش تعداد میلیونرهای ISA بوده است.

این بیزینس مستقر در Bristol گفت که اکنون 973 کسب و کار دارد و 69 درصد نسبت به 576 مورد در پایان سال 2020 افزایش یافته است. این شرکت گفت که میلیونرهای ISA میانگین سنی 72 سال دارند و افزود که برخی از آنها در 20 و 30 سالگی هستند.

یک سوم از آنها کمک هزینه سالانه 20000 پوندی خود را در ماه اول سال مالیاتی به حداکثر رسانده بودند. کمی بیش از دو سوم میلیونرهای ISA Hargreaves Lansdown مرد هستند.

ارزش سهام و سهام ISA ها می تواند کاهش یا افزایش یابد و بازارها اخیرا در میان عدم اطمینان جهانی متلاطم بوده اند. سرمایه گذاران ممکن است نظر مالی مستقل داشته باشند.

Sarah Coles، تحلیلگر ارشد امور مالی شخصی، Hargreaves Lansdown، گفت: «سرمایه گذاران ISA ریسک زیادی نمی کنند. تعداد بیشتری از آنها سرمایه گذاری جمعی دارند تا سهام تک. تمرکز آنها این است که به طور مداوم از کمک هزینه سالانه خود، در اولین فرصت ممکن در سال مالیاتی، در یک پرتفوی متنوع و متعادل سرمایه گذاری کنند.»

خانم Cole گفت: 10 سهام برتر متعلق به میلیونرهای ISA در 70 سالگی تحت سلطه شرکت های بلو چیپ یا دارای سهام مرغوب است که به طور سنتی سود سهام زیادی پرداخت می کنند.

او افزود: «این بدان معناست که بیشتر آنها در حال سفته‌بازی نیستند، بلکه برای بلندمدت سرمایه‌گذاری می‌کنند.»

تحلیل Hargreaves Lansdown می گوید AstraZeneca، Aviva، GlaxoSmithKline، Unilever، Lloyds Banking Group، Legal & General Group، Royal Dutch Shell، BP و National Grid از جمله محبوب ترین سهامی بودند که در پایان سال گذشته در اختیار میلیونرهای ISA بودند.

شهروندی انگلستان برای دارندگان پاسپورت سنت کیتس و دومینیکا پست قبلی
حقوق شهروندی انگلیس برای دارندگان پاسپورت کشورهای سنت کیتس و دومینیکا
معرفی شرکت های انگلیسی پست بعدی
Dyson به طور رسمی دفتر مرکزی جدید بین‌المللی را در سنگاپور افتتاح کرد

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما پیش ما امن است.

0
بستن

سبد خرید شما